Google+  +48 796 007 899  kontakt@wdialogu.com

Agata Dąbrowska – psychoterapeuta uzależnień

Agata Dąbrowska, psychoterapeuta uzależnień, pedagog, absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Agata Dąbrowska

W 2014r. ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w zakresie umiejętności udzielania pomocy psychologicznej oraz nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnienia i psychoterapii członków rodzin a następnie uzyskałam certyfikat specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydawany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (numer certyfikatu 1557). Ukończyłam również szkolenie dla psychoterapeutów podnoszące kwalifikacje w zakresie pomocy psychoterapeutycznej dla osób uzależnionych od hazardu i innych uzależnień behawioralnych oraz szereg innych szkoleń poszerzających kompetencje do pracy z osobami uzależnionymi, członkami ich rodzin a także w zakresie pomocy psychologiczno – pedagogicznej dla dzieci i młodzieży.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z pacjentami uzależnionymi, głównie od alkoholu, z ich rodzinami – osobami współuzależnionymi w Ośrodku Terapii i Współuzależnienia w Sępólnie Krajeńskim. Prowadzę indywidualną terapię uzależnień, psychoterapię współuzależnienia.

Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadzę indywidualne zajęcia dla młodzieży przejawiającej zaburzenia adaptacyjne, opozycyjno – buntownicze, związane z okresem dojrzewania, kształtującej się osobowości. Prowadzę konsultacje i udzielam wsparcia rodzicom
w zakresie trudności wychowawczych, rozwojowych, szkolnych.

Prowadzę także warsztaty profilaktyczne i psychoedukacyjne.